GARANTİ ve DEĞİŞİM KOŞULLARI

Garanti Koşulları

                Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

NOT: Fırsat köşesi-indirimli-kampanyalı ürünlerinde iade mevcut değildir.

Ürün Değişim Koşulları

                Ürünü teslim aldıktan sonra 7 iş günü içerisinde  “0545 233 06 88” telefon numaramız üzerinden yazarak bilgi verilmelidir tarafımıza anlaşmalı kargo kodları ile gönderim sağlayarak ürününüzün değişimini sağlayabilirsiniz.

                Bu süre zarfında ürünün kullanılıp, etiketin koparılması veya iğne ve ütü yapılması durumunda değişiminiz onaylanmayacaktır. Değişim yapılacak ürünün aksesuarı var ise eksiksiz bir şekilde tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Değişim ve iadelerde kargo ücretleri ALICI tarafından karşılanmaktadır. Toplam değişim ücreti 92₺ ‘ dir.(Gelen 46 TL / Giden 46 TL)

 Not: İndirimli-kampanyalı ürünlerde değişim veya iade yapılamamaktadır.

                Değişim kargolarınızı  MNG kargoya whatsapptan size verilecek anlaşma kodlarımız ile göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde göndermiş olduğunuz kargo teslim alınmayacaktır.

İade Koşulu

Sayfamızda iade yoktur, değişim seçeneği mevcuttur.

Ürün Hata İade Koşulu

                Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde  “0545 233 06 88 ” telefon numaramız üzerinden yazarak bilgi verilmelidir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. İade Sürecinde geri ödemeler Kargo ücretlerinin farkları veya ücretsiz gönderim yolu ile gönderilme ücretlerinin hesaplanıp düşüldükten sonra ortalama 1 ay gibi bir süre içerisinde tarafınıza yapılmaktadır.

KARGO ANLAŞMA KODLARIMIZ:

 MNG  Değişim kodu823114360 / Modanevra

Mail : [email protected]